Kliknutím zde se dostanete na rozcestník webových stránek
     Poradenství      Výzkum      Diagnostika      Terapie      Aktuality                                                                                                       O nás      Úvod

Vize
Historie
Kontakt  • Jsme česká společnost, která navázala na závěry nezávislého dvacetiletého výzkumu uskutečněného v letech 1990 až 2010 v soukromém sektoru v České republice. Základní a následně aplikovaný výzkum se týkal hledání vazeb působení a účinku specifických, zejména abstraktních zobrazení množin tvarů a barev na lidský organizmus, který uskutečnila společně se svým otcem panem Václavem Talamou, Jiřina Průchová ve spolupráci s dalšími spolupracovníky a odborníky českých firem a organizací (Patent č. 295974). Výsledkem je původní originální česká rekondiční a regenerační metoda PSYCHOSOMATICKÁ ARTTERAPIE ® a diagnostická metoda - ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA ARTTEST®.

  • Oficiálně se vznik společnosti Intercentrum Psychosomatické artterapie, s.r.o. datuje k 25.8.2010, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169148 v návaznosti na předchozí výzkumnou činnost Ateliéru GA/MO Praha od roku 1990.